Profile

amir kazemi

Contact Details

Bio

سیتی سنتر یک و دو 

مراکز خرید سیتی سنتر یک و دو نیز بسیار معروف و پرطرفدار هستند و در نزدیکی یکدیگر و در دو سمت خیابان قرار دارند . ایندو مجتمع از طریق یک پل هوایی به یکدیگر متصل شده‌ اند و میتوان به راحتی از هر دو آن ها بازدید نمود . در سیتی سنتر انواع پوشاک ، بدلیجات ، لوازم آرایشی و بهداشتی و همچنین کیف و کفش و ...  را خواهید یافت . همچنین انواع وسایل شکار و ماهیگیری نیز در آن یافت می گردد . این مجموعه همچنین دارای امکانات رفاهی و تفریحی متنوع است که از میان همه آن ها میتوان به شهربازی با بیش از ۲۴۰ دستگاه بازی و همچنین سالن بولینگ اشاره کرد .  گفتنی است بیش از سه هزار متر مربع از فضای این ساختمان به رستوران و فست فود اختصاص یافته است .

مجتمع تجاری دریا در منطقه درگهان

منطقه درگهان در فاصله کمی از شهر قشم قرار دارد و دارای مراکز خرید بسیاری است که یکی از آن ها همین مجموعه وسیع و پر طرفدار دریاست . این مرکز خرید بیش از هزار و سیصد واحد صنفی دارد و کالاهای متنوعی همچون انواع پوشاک ،  لوازم آرایشی و بهداشتی و ... را عرضه می کند . البته باید افزود بسیاری از فروشگاههای آن عمده فروش هستند . این مجموعه نیز دارای امکانات رفاهی متنوع بوده و در طبقه‌ بالای آن رستورانی با کیفیت وجود دارد .

پاساژ ایران زمین در منطقه درگهان

به گزارش سفر باتو ، پاساژ ایران زمین یکی از مراکز خرید پر طرفدار در منطقه درگهان است که به خصوص برای خرید انواع لوازم ورزشی گزینه مناسبی است . در این پاساژ انواع پوشاک ، کیف و کفش ورزشی و محصولات دیگر ورزشی را با قیمت های مناسب خواهید یافت . در طبقه بالای این مرکز خرید رستورانی با کیفیت وجود دارد که مکان ایده آلی برای صرف خوراک و رفع خستگی است .